Upravit stránku

Kuchyně

Dnešní moderní kuchyně jsou relativně složitým souborem vyžadující dostatek pozornosti a podchycení řady detailů dávno před samotnou realizací. V případě novostavby je ideální zabývat se návrhem již v samém počátku hrubé stavby.

Zpracujeme 3D návrh vizualizace, hledáme ideální barevné kombinace v návaznosti na okolní interiér (podlahy, výmalby, dveře, okna, přilehlé prostory, apod.). Jelikož jsou naše kuchyně 100% zakázkovou záležitostí, pracujeme na prostorovém a ergonomickém uspořádání tak dlouho, až si vše tzv. dosedne. Dále vypracujeme projekt na instalace, který předložíme stavbě k realizaci. Potom je relativně dostatek času na dopracování konečného vzhledu kuchyně (výběr materiálů korpusu a dvířek - lamino, masiv, dýha, fólie, akrylát, vysoký lesk, sklo, hliník; pracovní desky - postforming, Corian, Haimex, přírodní nebo umělý kámen, ???, atd. ). Velmi  působivá a nenáročná na údržbu jsou skleněná záda ve všech barevných odstínech. Pro světelnou pohodu při práci v kuchyni je zapotřebí neopomenout světelné zdroje (LED pásky, halogenová svítidla,  zářivková svítidla a solitérní svítidla).

Samostatnou a snad nejdůležitější kapitolou je samotné vybavení kuchyně kováním a spotřebiči. Pro snadnou obsluhu vybavujeme korpusy kováním nejlepším na trhu (Grasz, Blum, Kesseböhmer). Spotřebiče všech značek vybereme se zákazníkem dle technické, dispoziční a finanční náročnosti.

Důraz klademe i na samotnou montáž kuchyně, jenž je tou nejdůležitější částí samotné realizace a určuje celkovou spokojenost zákazníka ve výsledku.


Vestavěné skříně

Vestavěné skříně Vám dodáváme ve spolupráci se společností Komandor. Díky partnerství s touto společností, která je světově známým výrobcem kování pro vestavěné skříně, jsou naše produkty spolehlivé, velmi kvalitní a se špičkovým designem. Díky kvalitnímu kování pro vestavěné skříně poskytujeme garanci na tato zařízení na dobu 10-ti let. “


Interiéry - dětské pokoje


Interiéry - ložnice


Interiéry - obývací pokoje